Kariera w Fruitline Sp. z o.o.

Fruitline Sp. z o.o. to szybko rozwijająca się firma, która jest zawsze otwarta na nowe pomysły i możliwości. W naszym zespole są pracownicy, którzy są z nami od samego początku istnienia firmy oraz osoby, które dołączyły do ​​nas niedawno. W związku z ekspansją i wzrostem sprzedaży poszukujemy osób odpowiedzialnych, zmotywowanych i gotowych dołączyć do naszej Firmy w sektorze handlu międzynarodowego.

Praca w firmie „FRUITLINE” to:

  • możliwość bycia częścią zgranego zespołu i pracy w przyjaznej atmosferze, z doświadczonymi mentorami;
  • zdobywanie doświadczenia i rozwój zawodowy w zakresie handlu hurtowego i eksportu;
  • nowe znajomości z ciekawymi ludźmi i profesjonalistami biznesu;
  • stabilność pewnego zatrudnienia;
  • uczciwe wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i wyników;

Otwrate wakancje

Menadżerem ds. zakupu owoców i warzyw

Wymaga menadżerem ds. zakup owoców i warzyw
Opis

Wymagania:

  • wiek do lat 30 lat
  • dobra znajomość języka rosyjskiego (preferowane osoby z krajów dawnego CCCP/ZSRR) oraz komunikatywna znajomość
  • języka polskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • zamieszkanie w powiecie grójeckim lub jego najbliższej okolicy
  • umiejętność nawiązywania kontaktów i budowanie długofalowych relacji
  • mile widziane jest doświadczenie w pracy z owocami i warzywami oraz znajomość języka angielskiego
  • komunikatywność, dyspozycyjność, kreatywność, umiejętność negocjacji oraz odpowiedzialność

Opis stanowiska:

  • wyszukiwanie i zakup warzyw i owoców od producentów prywatnych, sortowni oraz pośredników
  • kontrola jakości na każdym etapie procesu
  • obsługa dokumentacji związanej z zakupem oraz dalszą sprzedażą produktów

 Oferujemy:

  • miejsce gdzie się dobrze poczujesz
  • pracę z ambitnej i szybko rozwijającej się dwujęzycznej firmie
  • komfortowe warunki pracy oraz podstawowe narzędzia pracy
  • wynagrodzenie podstawowe oraz wysokie premie uzależnione od wyników pracy
  • uczciwość – pokaż ile nam dajesz, a my wtedy Ci za to zapłacimy

Proces rekrutacji

01

Wybór i analiza CV

Analizujemy wszystkie zgłoszenia, które do nas trafiają w ramach rekrutacji na wolne stanowiska i wybieramy te, którzy odpowiadają nam pod względem doświadczenia zawodowego, wykształcenia oraz cech osobistych.
02

Rozmowa telefoniczna

Wszystkich kandydatów, których cv przeszły wstępną selekcję, zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną przez telefon, aby dowiedzieć się więcej o kandydacie, sprawdzić wiedzę i doświadczenie. Podczas rozmowy można zadać nam wszystkie pytania.
03

Spotkanie osobiste

Na podstawie wyników rozmowy kwalifikacyjnej zapraszamy wybranych kandydatów do biura firmy na rozmowę ze specjalistą ds. Rekrutacji. Podczas tej rozmowy wspólnie oceniamy czy mamy możliwości współpracy z kandydatem.
04

Przyjęcie do pracy

Na podstawie wyników spotkania osobistego podejmujemy decyzję o zatrudnieniu. Z wybranymi kandydatami szczegółowo omawiamy wszystkie kwestie związane z przyszłymi obowiązkami służbowymi, poziomem wynagrodzenia i warunkami pracy.

Napisz do nas

Zostaw wiadomość i nasi specjaliści skontaktują się z Tobą tak szybko jak to możliwe. Wszystkie pola są wymagane.
Przesyając formularz wyrazasz zgodę na przetważanie danych osobowych.